Opakowania kartonowe na zamówienie dla firm

Polecany producent opakowań – Szczecin

Spółka GDR to doświadczony producent opakowań z tektury falistej. Od 1999 roku z sukcesem działamy w branży, a nasz sukces potwierdza szerokie grono zadowolonych, stałych klientów. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Goleniowie niedaleko Szczecina, ale nasze usługi kierujemy do firm z całego województwa zachodniopomorskiego oraz sąsiadujących z nim terenów.

Nasz zespół składa się z kompetentnych, wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu wszystkie usługi są realizowane w pełni profesjonalny sposób. Dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, umożliwiającym sprawną realizację dowolnych, nawet niestandardowych zamówień. Wykonujemy opakowania w ilościach hurtowych bądź niskonakładowych. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny produktów oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Posiadamy własny transport, przez co możemy szybko dostarczyć zamówienia do odbiorców. Wszystkie produkty są starannie pakowane i zabezpieczane przed wysyłką, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że zamówiony towar dotrze do nich w nienaruszonym stanie.

Producent opakowań z tektury o dowolnych kształtach i rozmiarach

Zajmujemy się wytwarzaniem opakowań z tektury falistej o wielu różnorodnych kształtach i rozmiarach. Jako producent opakowań dysponujący zaawansowanymi maszynami, możemy wykonać pudełka w pełni odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta. Produkujemy opakowania ekspozycyjne z nadrukiem offsetowym w technologii kaszerowania, pudełka fasonowe, klapowe, teleskopowe i transportowe, a także kratownice oraz tace. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na uszkodzenia, jak również eleganckim wyglądem. Opakowania nie tylko zabezpieczają towar podczas transportu bądź przechowywania, ale także, ze względu na dekoracyjny, zindywidualizowany wygląd, mogą pełnić funkcję reklamową i promocyjną.

Produkowane przez nas opakowania kartonowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. firmy spożywcze, meblarskie, elektroniczne, motoryzacyjne, reklamowe, chemiczne oraz działające w wielu innych dziedzinach.

Dbamy o dobre, długoterminowe relacje z naszymi klientami i kontrahentami. Służymy profesjonalnym wsparciem technicznym oraz doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, udzielą informacji oraz przedstawią spersonalizowaną propozycję działań, dopasowaną do indywidualnych wymagań danego przedsiębiorstwa.